Silo Proje

Proje ofisimiz Türkiyen’ nin hemen hemen tüm sanayi bölgelerinde, Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika kıtasının bir çok ülkesinde silo projelerini başarıyla tamamlamıştır. Silo projelerinde Türk, Avrupa, Amerikan şartnamelerini etkin şeklide kullanıyor, uluslararası standartlarda projeler üretiyoruz.Silo yapılarının taşıyıcı sistemi çelik veya betonarme olarak çözülebilir. Silo tankı sac kalınlığı hesapları ve basınç analizleride müşterinin isteğine bağlı olarak yapılabilmektedir.

Silo statik hesabı , Silo statik analizi ve tüm Silo proje işleriniz için,  Silo projesi statik hesabı yapan proje ofisimizle iletişime geçin.

+ Tahıl Siloları

+ Sıvı Tankları

+ Kimyasal Madde Siloları

+ Mamül Siloları

+Silo Platformları

çelik silo

çelik silo

Hakkımızda

Statik, Mimari, Mekanik, Elektrik, Altyapı, Peyzaj, Kentsel Dönüşüm ve Güçlendirme projeleri tasarımı ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere 2004 yılında temelleri atılan proje ofisimiz, kurulduğu günlerden bu günlere yurt içi ve dışında sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Statik proje büromuz betonarme yapıların, çelik yapıların, alüminyum yapıların, ahşap yapıların, istinat duvarı yapılarının ve yığma yapıların uluslararası normlara göre statik projelerini hazırlamaktadır.

Proje büromuz inşaat mühendisleri, mimarlar ve uzman teknikerlerden oluşan kadrosuyla kaliteden ödün vermeden sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.

Blog’dan Son Konular

İletişim

Batı Mah. Ortanca Cad. Çarşı Apt. No:43 D:3 Pendik / İSTANBUL

Tel: (0216) 606 36 69
Fax: (0216) 606 36 69
Gsm: (0507) 321 08 41

Email: info@statikproje.com.tr