Elektrik Proje

Mimari Proje Ofisimiz: betonarme yapıların, çelik yapıların, ahşap yapıların elektrik ruhsat projesi ve elektrik uygulama projesi hizmetlerini sunmaktadır.

Müteahhitlere, Statik Proje Ofislerine, Mimari Ofislere: elektrik proje çizim ve elektrik proje tasarım desteği sağlıyoruz.

Mimari proje büromuz yerli ve yabancı firmaların çözüm ortağı olarak birçok yapının elektrik projesini başarıyla tamamlamıştır.

Elektrik proje çözümlerinde güvenli ve ekonomik optimum yapı tasarımı yapıyoruz.

Elektrik Proje Hizmetlerimiz :

Hakkımızda

Statik, Mimari, Mekanik, Elektrik, Altyapı, Peyzaj, Kentsel Dönüşüm ve Güçlendirme projeleri tasarımı ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere 2004 yılında temelleri atılan proje ofisimiz, kurulduğu günlerden bu günlere yurt içi ve dışında sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Statik proje büromuz betonarme yapıların, çelik yapıların, alüminyum yapıların, ahşap yapıların, istinat duvarı yapılarının ve yığma yapıların uluslararası normlara göre statik projelerini hazırlamaktadır.

Proje büromuz inşaat mühendisleri, mimarlar ve uzman teknikerlerden oluşan kadrosuyla kaliteden ödün vermeden sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.

Blog’dan Son Konular

İletişim

Batı Mah. Ortanca Cad. Çarşı Apt. No:43 D:3 Pendik / İSTANBUL

Tel: (0216) 606 36 69
Fax: (0216) 606 36 69
Gsm: (0507) 321 08 41

Email: info@statikproje.com.tr